Villa Elise – Stronie Śląskie

Villa Elise – Stronie Śląskie

Villa Elise – Stronie Śląskie

 

#wakacje2020 to wakacje w Kotlinie Kłodzkiej w Villa Elise, na rowerach! 

 

Zamknijcie oczy. Można śmiało też wziąć jeden głębszy oddech. Wyobraźcie sobie, jak wjeżdżacie przez bramę Villa Elise… Patrzycie na nasz zabytkowy budynek (dawniej przedszkole, dziś miejsce, które odwiedzają goście z całego świata), rozglądacie się wokoło – widzicie ogród z kilkudziesięcioma odmianami kwiatów i krzewów, stary dąb i mnóstwo zieleni, a gdzieniegdzie hamaki. I macie dylemat: rozpakować rower czy biec na hamak?

 

Wiecie jednak, że to nie jest prawdziwy dylemat, że plan jest jasny: idziecie przywitać się z hamakiem, a potem rozpakowuje rowery i w drogę (… chyba, że jeszcze wejdziecie do naszej restauracji na śniadanie lub obiad z lokalnych produktów?).

 

Jakikolwiek scenariusz wybierzecie, każdy z nich będzie relaksujący.

 

Villa Elise znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Otoczona jest lasem i górami. Najważniejsza jest tu gościnna przyroda. Niedaleko od nas jest pętla Rudka, Śnieżnik, Stronie Śląskie. Jesteśmy certyfikowanym obiektem. Nie ma więc kłopotu z narzędziami do serwisowania rowerów. Wskażemy miejsca, gdzie można również dokonać przeglądu rowerów. Każdy rowerzysta dostanie od nas mapę Singletrack Glacensis. A rowery są bezpieczne. Mamy w Villa Elise przechowywalnię.

 

Znamy też nieprawdopodobnie zaangażowanych przewodników, którzy przy wcześniejszej rezerwacji, zabiorą chętnych na rowerową wycieczkę.

 

A jak już wrócicie z tej ekscytującej wycieczki, lekko zmęczeni, to po posiłku w restauracji „Kaczka i Wino”, idziecie do sauny lub na magiczny, odprężający, kojący masaż.

 

Do zobaczenia w Villa Elise!

 

 

Adres:

Villa Elise Park Pension
ul. Mickiewicza 9
57-550 Stronie Śląskie

 

Kontakt:

Tel: 074 8142 516
Kom: +48 502 457 990