Strefa Międzygórze – Międzygórze

Strefa Międzygórze – Międzygórze

Strefa Międzygórze – Międzygórze

 

Nasza wypożyczalnia znajduje się w centrum urokliwego kurortu, bezpośrednio przy deptaku prowadzącego do Rezerwatu Wodospad Wilczki. Sprzęt w Strefie Międzygórze to wyłącznie rowery marki Trek Bicycles, która towarzyszy nam już ponad 15 lat, będąc także wiodącym Partnerem w organizowanych przez nas zawodach Śnieżnik Challenge. W wypożyczalni dostępne są rowery MTB oraz elektryczne MTB, w wersjach hard-tail oraz full suspension, na kołach 27,5 oraz 29 cali. Posiadamy także sprzęt dla młodszych rowerzystów na kołach 24 oraz 20 cali. Każdego roku doposażamy się w nowe modele Trek Bicycles, dzięki czemu nasza oferta się poszerza, a flota rozrasta.

Strefa Międzygórze znajduje się w doskonałej lokalizacji by rozpocząć przygodę z Singletrack Glacensis. W pobliżu nas startują uznawane przez wielu za najlepsze trasy systemu, w tym sławna już Pętla Międzygórze. Jako doświadczeni rowerzyści oraz praktykujący znawcy terenu chętnie doradzimy i pomożemy w zaplanowaniu tras. Prowadzimy także grupowe wycieczki na rowerach elektrycznych dostosowane do oczekiwań klienta prywatnego lub firmowego.

Oprócz wypożyczenia roweru w Strefie Międzygórze istnieje możliwość drobnego serwisu, zakupu podstawowych materiałów (dętki, klocki hamulcowe), umycia roweru czy doładowania baterii – nie tylko w rowerze 🙂

Zapraszamy do Strefy Międzygórze!

 

Adres:

ul. Wojska Polskiego 6A
57-514 Międzygórze

Kontakt:

www.strefy.pl
tel. 502 525 564

Facebook: https://www.facebook.com/strefyaktywnosci