SPA SCALIANO**** – Kudowa Zdrój / Brzozowie

SPA SCALIANO**** – Kudowa Zdrój / Brzozowie

SPA SCALIANO**** – Kudowa Zdrój / Brzozowie

 

Zapraszamy na odjechane Singletracki w Kudowie- Zdrój- Brozowie! Mamy tutaj 15 km zróżnicowanych pętli: Everest- dla stalowych nóg, Źródełko- znakomite szusy między drzewami, Widoczek- jeśli lubisz skakać, Za rzeczką – rajd ze zjazdami i hopkami dla całej rodziny.

Poza nimi czeka na Ciebie ogrom widokowych tras po stronie Polskiej i Czeskiej (Błędne Skały, Szczeliniec, Adrspach, Broumovskie Steny)- tydzień to za mało!!

Oferujemy Tobie kameralność w jednym z naszych elegancko urządzonych pokoi, Relaks i regenerację w strefie SPA (sauna, Jacuzzi solankowe, gabinety masażu, hammam), Bezpieczeństwo i czystość na najwyższym poziomie,  Doskonale wyposażoną strefę dziecka: sala zabaw z fikolnadią, tenis stołowy, piłkarzyki i inne zabawki, zewnętrzny plac zabaw, jeździdełka dla najmłodszych, Wyborną kuchnię w stylu Slow Food: syte śniadania z regionalnymi produktami, domowe obiadokolację, a jeśli masz ochotę na niezapomniane wrażenia kulinarne i jesteś fanem wyśmienitej wołowiny- Wypoczęty Wół Stekahouse to miejsce dla Was! Dania z sezonowanej wołowiny, włoska pizza na cienkim cieście i wiele więcej.

 

Dla rowerzystów:

– wypożyczalnia rowerów Elektrycznych i tradycyjnych,
– bike point- tutaj zadbasz o swój rower: wieszak na rower, myjka, pompka, zestaw kluczy,
– stacja do ładowania elektryków,
– mapki Singletrack Glacensis,
– dętki,
– pomoc w zaplanowaniu najlepszych tras.

 

Adres:

Ul. Sikorskiego 6
57-350 Kudowa Zdrój

Kontakt:

tel. +48 74 866 18 67
www.scaliano.com.pl
biuro@scaliano.com.pl