Osada za górami za lasami – Kamienica

Osada za górami za lasami – Kamienica

Osada za górami za lasami – Kamienica

 

„Za górami za lasami” stworzyliśmy z miłości do gór, poranków z widokami na szczyty i pasji do jazdy na rowerze MTB. Jeśli ważne jest dla Ciebie zanurzenie się  wśród natury, ale jednocześnie szukasz miejsca, które zapewni Ci dostęp do takich atrakcji jak trasy trekkingowe, drogi rowerowe czy wyciągi narciarskie, to nasze miejsce jest dla Ciebie.
Nasza Osada to 6 nowoczesnych domków Jelonek, Sówka, Wiewiórka, Wilk, Niedźwiadek i Lis
Z naszego salonu i sypialni na górze czekają Cię oszałamiające widoki na panoramę Śnieżnika, ale też na okoliczne górki i doliny pokryte polami i lasami.
Dwie sypialnie sprawiają, że nasze domki są idealne dla rodzin jak i znajomych pomieszczą 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.
Wnętrze naszych domków to odbicie otaczającej nas przestrzeni, naturalne materiały: drewno i kamień zapewniają ciepły klimat i poczucie wysokiego komfortu.
Jeśli kochasz jazdę na rowerze to czeka Cię u nas w Polsce i Czechach ponad 400 km zróżnicowanych tras rowerowych, singletracki Glacensis i  bike Parki na Czarnej Górze i Dolni Morava. 
Zaledwie 15 minut dzieli naszą osadę od największego w Polsce ośrodka narciarskiego Czarna Góra Resort. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się już w odległości 200 metrów od naszej osady. Jest to więc idealne miejsce dla amatorów narciarstwa i miłośników jednych z najpiękniejszych widoków w całej Polsce.
W naszej osadzie znajdziesz zestaw do naprawy rowerów, myjkę, rowerownię, dętki i mapy tras rowerowych.
Do Twojej dyspozycji jest także 6 miejsc parkingowych, stojaki na rowery, palenisko, sauna i bania.

Adres:

Kamienica 9a
57-550 gmina Stronie Śląskie
Lokalizacja

 

Kontakt:

tel. + 48 517 600 741
email: kontakt@zagoramizalasami.com
Strona internetowa: www.zagoramizalasami.com