Morze Gór – Duszniki Zdrój

Morze Gór – Duszniki Zdrój

Morze Gór – Duszniki Zdrój

 

Malowniczo położone apartamenty Morze Gór.

Widok na liczne pasma górskie, zaciszne miejsce i ogrom zieleni rozpościerającej się w każdym kierunku sprawiły, że wybraliśmy to miejsce na wybudowanie apartamentów. Park Narodowy Gór Stołowych, w którego otulinie zlokalizowany jest nasz budynek i widoczne z naszych okien oraz terenu wokół budynku Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Czarna Góra, Wzgórza Lewińskie i Góry Bialskie , dały nazwę naszym apartamentom  –  Morze Gór

Po przejściu 400 metrów, wejść można na pierwsze szlaki turystyczne prowadzące na: Sawannę i Skałki Łężyckie, Narożnik, Białe Skały, Błędne Skały, Fort Karola, Szczeliniec Wielki itd. Jesteśmy również dobrą bazą noclegową dla miłośników białego szaleństwa bowiem znajdujemy się 15 km od Ośrodka Narciarskiego Zieleniec. Okoliczne tereny obfitują w liczne atrakcje, więc każdy może tu znaleźć coś dla siebie, zarówno w dni słoneczne jak i deszczowe.

Staraliśmy się stworzyć dla naszych gości komfortowe warunki w apartamentach o wielkości od 55 m2 do 85 m2 . W każdym z niezależnych mieszkań może zamieszkiwać do 6 osób. Apartamenty wydzielone mają sypialnie, przestronne łazienki z prysznicem i duże salony z pełnowymiarowym aneksem kuchennym. Pokusiliśmy się też o dwuosobowy mini apartament 25m2 z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Wieczorami można pobiesiadować we wspólnej sali w klubowym klimacie wyposażonej w nagłośnienie, ekran, rzutnik i wspólne zaplecze kuchenne z bezpośrednim wyjściem do ogrodu i grillowego paleniska.

Duża 60 arowa działka daje możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu w górskim klimacie i górskich okolicznościach przyrody przy grillu, ognisku lub na hamakach

Dla dzieci przygotowaliśmy na zewnątrz plac zabaw, plac gier, mini boisko oraz mini park linowy z domkiem. W budynku urządziliśmy duży pokój zabaw.

Dla rowerzystów mamy zamykany garaż, sprzęt i narzędzia do czyszczenia, konserwacji i naprawy rowerów. Mamy też w budynku pralnię i narciarnię do dyspozycji gości. A 3 km od nas pierwsze leśne szlaki rowerowe.

Zapraszamy na wypoczynek i relaks.

 

Adres:

Łężyce 77 c
57-340 Duszniki-Zdrój

 

Kontakt:

Rezerwacje: www.morzegor.pl

Tel.: 696 709 727 lub 737 883 133