Dom Geologa – Marianówka

Dom Geologa – Marianówka

Dom Geologa – Marianówka

 

Dom Geologa, ma duszę i wierzymy, że mieszka w nim duch gór. Przez lata należał do profesora geologii, a teraz jest pod opieką Agny Bieleckiej i Jędrka Kuzieli, zakochanych w górach i tworzących dla Was niepowtarzalny klimat wakacji w pięknych wnętrzach. Dom Geologa jest całorocznym domem wakacyjnym fantastycznie położonym u stóp Masywu Śnieżnika. Jest utrzymany w klimacie sudeckim i umeblowanymi przedwojennymi antykami pochodzącymi w większości z tego regionu.

Wsiadając na rower pod Domem Geologa po około 20 minutach jazdy wskakujecie na świetną pętlę Międzygórze. Trochę dalej, ale też w zasięgu „rowerowym” mamy jeszcze pętle: Stronie Śląskie, Rudka, Pod Śnieżnikiem, Ostoja i Jodłów.

Jeśli macie w planach eksplorację systemu Singletrack Glacensis w większym gronie, lub chcecie połączyć wyjazd rodzinny z wyjazdem rowerowym to Dom Geologa jest do tego stworzony.  Wynajmujemy go w całości na minimum dwie doby. Do Waszej dyspozycji mamy:

– 5 pokoi różnej wielkości, w sumie dla 11 osób

– Trzy w pełni wyposażone łazienki

– W pełni wyposażoną kuchnię z wyjściem na taras i sielankowym widokiem na góry. W kuchni znajdziecie produkty takie jak: cukier, mąka, płatki owsiane, kakao, kawa i herbata, olej oraz szeroką gamę przypraw.

– Salon z jadalnią na parterze, wyposażony w stół dla 10 osób, kominek i fotele.

– Rowery możecie przechować w stodole zamykanej na kłódkę.

– Zapewniamy bezpieczny stojak rowerowy, miejsce i narzędzia do mycia oraz serwisowania rowerów.

– Mamy piękny ogród z hamakami i leżakami, miejsce na ognisko ze spektakularnym widokiem oraz mały plac zabaw dla dzieci.

Nie gotujemy dla gości, ale możemy Wam pomóc kupić lokalne produkty takie jak fantastyczne jajka od kur z naszej wsi, mleko kozie, jagnięcinę. Możecie też korzystać z sezonowych owoców i ziół rosnących w naszym eko ogrodzie. A gdybyście chcieli zjeść poza domem, to wiemy jakie miejsca Wam polecić.

 

Adres:

Marianówka 20

57-512 Bystrzyca Kłodzka

 

Kontakt:

Tel.: +48 667 224 224

Facebook : https://www.facebook.com/domgeologa

E-mail: domgeologa@gmail.com

WWW: https://domgeologa.pl/