BIKESKI – Stronie Śląskie

BIKESKI – Stronie Śląskie

Wypożyczalnia rowerów Bikeski z uwagi na swoje położenie to doskonały przystanek na mapie rowerowych atrakcji regionu. Siedzibę mamy w Stroniu Śląskim bezpośrednio na trasie jednej z tras typu Singletrack Glacensis, a konkretnie mowa tu o pętli Stronie. Bliskie sąsiedztwo Czarnej Góry i znajdującego się tam Bike Park-u, oraz dziesiątki tras rowerowy rozsianych po okolicznych górach kotliny kłodzkiej, czyni z naszej wypożyczalni doskonałą bazę wypadową na szlaki rowerowe. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich rowerzystów chcących poznać nasze okolice z perspektywy dwóch kółek. Niezależnie od preferencji  każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie sprzęt. W ofercie posiadamy 40 jednośladów tradycyjnych i 15 rowerów elektrycznych.  Wszystkie nasze rowery są sprzętem nowym i zadbanym. Rowery są regularnie serwisowane, a wszystko to ma zapewnić gwarancje bezpieczeństwa i niezawodności na górskich szlakach.
Oferujemy sprzęty renomowanych marek jak Kross, Haibike, Qeridoo, Hamax i są to rowery:
– MTB typu Hardtail i Full Suspension.
– E-BIke (rowery elektryczne).
– Rowery dla dzieci.
– Akcesoria rowerowe ( kaski, ochraniacze, zapięcia rowerowe itp.).
– Przyczepki rowerowe i foteliki rowerowe.
– kamerki sportowe.
Sukcesywnie rozwijamy naszą wypożyczalnię, poszerzając asortyment i wymieniając cyklicznie rowery na najnowsze topowe modele. Organizujemy szkolenia w zakresie nabycia umiejętności jazdy terenowej rowerem górskim. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Dla grup zorganizowanych możemy zaproponować usługę przewodnicką. Nasi pracownicy doskonale znają się na tematyce kolarstwa górskiego i posiadają rozległą wiedzę na temat trasy rowerowe kotliny kłodzkiej. Udzielą wskazówek, doradzą i pomogą przy wytyczaniu trasy planowanej wycieczki rowerowej.
Nasze zaplecze techniczne pozwala nam dowozić rowery pod wskazany adres. Może to być konkretny okoliczny hotel lub nawet na konkretne trasy rowerowe. Podjęliśmy współprace z licznymi hotelami, których goście upoważnieni są do zniżek na wszystkie świadczone przez nas usługi. Prowadzimy mobilny serwis rowerowy. Zapraszamy!
———————————————————————————————
Przy wypożyczalni zlokalizowane są pokoje Gościnne „U Ireny”. Jest to miejsce noclegowe szczególnie przyjazne rowerzystom. Pensjonat oferuje 33 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i apartamentach więcej na: https://www.uireny.pl
———————————————————————————————

 

Wypożyczalnia Rowerów  i Nart Biegowych Bikeski 
Ul Sportowa 2b
57-550 Stronie Śląskie
tel. 577 889 593