Apartamenty u Harrego nad Stawem – Kudowa Zdrój

Apartamenty u Harrego nad Stawem – Kudowa Zdrój

Apartamenty u Harrego nad Stawem – Kudowa Zdrój

 

W malowniczej dolinie, pomiędzy wzniesieniami Gór Orlickich i skalnymi platformami Gór Stołowych, leży jedno z najstarszych europejskich uzdrowisk – Kudowa Zdrój?? To właśnie tu, w znanym od XVII wieku kurorcie, zbudowaliśmy i zaaranżowaliśmy wyjątkowe apartamenty dla wymagających miłośników górskich krajobrazów.

 

Kameralne położenie
Apartamenty u Harrego to miejsce wprost stworzone z myślą o miłośnikach górskiego wypoczynku – rodzinach z dziećmi, grupach znajomych i parach planujących pobyt tylko we dwoje. Gustowne, funkcjonalne, a przede wszystkim stworzone z sercem dwa obiekty znajdują się się na uboczu, w cichej i spokojnej, a przy tym wyjątkowo malowniczej części Kudowy Zdroju. Gościmy z widokiem na staw i w otoczeniu drzew i łąk, a jednocześnie z łatwym dojazdem samochodem i w dogodnej odległości od atrakcji uzdrowiska, które są niemal na wyciągnięcie ręki.

 

Stylowe wnętrza z górskim klimatem
Nasze apartamenty to odpowiedź na potrzeby Gości ceniących estetykę. Dbając o najmniejsze detale, zaprojektowaliśmy nowoczesne przestrzenie o wyjątkowo przytulnym charakterze.W jasnych, przestronnych wnętrzach króluje naturalne drewno.Świetnie dopełniają je regionalne motywy – górskie pejzaże na obrazach, grafiki na szafach oraz odnowione antyki.

 

Adres:

Apartamenty u Harrego nad Stawem
57-350 Kudowa-Zdrój
ul. Słone 112 b, Słone 112 c

 

Kontakt:

603 551 208
harry.kudowa@wp.pl

https://harry-kudowa.pl/