Agroturystyka Trzy Morza – Jodłów

Agroturystyka Trzy Morza – Jodłów

Agroturystyka Trzy Morza – Jodłów

 

Trzy Morza apartamenty pod Trójmorskim Wierchem

Ahoj! Zapraszamy na pokład!

Trzy Morza to przedwojenny dom, położony w Jodłowie u stóp Trójmorskiego Wierchu – góry, z której szczytu woda spływa do trzech Mórz – Czarnego, Północnego i Bałtyckiego. To jedyne tak wyjątkowe miejsce w Polsce. Wokół domu rozpościera się morze ekologicznych łąk, a z okien domu widać piękne góry i lasy. To prawdziwe odludzie. Najbliższych sąsiadów mamy pół kilometra dalej. Dom otacza piękny ogród z hamakami, leżakami, zadaszonym tarasem z grillem. Możecie tu odpoczywać pływając na dmuchanym materacu po płytkim basenie, zbierać grzyby które rosną pod drzewami w ogrodzie lub relaksować się w piknikowym miejscu nad rzeczką, do którego dojdziecie wyznaczoną ścieżką przez łąki.

Po rowerowej wyprawie odpoczniecie tu naprawdę wygodnie. Znajdziecie u nas lekkie puchowe kołdry i poduszki, komfortowe materace, wymaglowane pościele. W jasnych apartamentach jest dużo przestrzeni, a kuchnie wyposażone są we wszystko, co potrzebne. Dorota jest florystką i dekoratorką, a Wawrzyniec architektem. Dopieściliśmy wnętrza w najdrobniejszych szczegółach. Z połączenia naszych sił i pasji powstały cztery przytulne apartamenty z w pełni wyposażonymi kuchniami (zmywarka, ekspres do kawy, kuchnia, piekarnik, lodówka itd) i prywatnymi łazienkami. We wnętrzach zachowaliśmy maksymalnie dużo oryginalnych starych elementów wykończenia domu.

Głodni? Na życzenie upieczemy Wam domowy żytni chleb na zakwasie i przyniesiemy do pokoju. W domu znajduje się spiżarka, gdzie zaopatrzycie się w ekologiczne lokalne produkty: jajka, sery, dżemy, miody, pierniki, syropy.

Mieszkamy na miejscu i chętnie podpowiemy Wam gdzie pojechać i co zwiedzić. Sami w wolnych chwilach, gdy tylko możemy jedziemy na rowery:) Nasze dzieciaki uczyły się jeździć na rowerach właśnie na singletrackach w Jodłowie więc znamy tu każdą mysią dziurę na trasie:)

Rowery przechowacie w zamykanej piwnicy. W razie potrzeby udostępnimy niezbędne narzędzia do naprawy roweru i myjkę ciśnieniową.

Do bramek wjazdowych na pętle Singletrack Glacensis Ostoja i Jodłów jest tylko 3 kilometry, możecie tam podjechać rowerami lub autem- przy bramkach wjazdowych jest duży parking.

Z pętli Ostoja możecie udać się dalej, systemem połączonych tras, aż do Barda!

Do czeskiego kompleksu rowerowego Dolni Morava jest tylko 20 kilometrów. Rower i wy wjeżdżacie wyciągiem i potem już tylko czysta przyjemność z jazdy w dół. Znajdziecie tu trasy zjazdowe dla zupełnie początkujących, rodzin z dziećmi jak i dla zawodowców.

Do tras na Czarnej Górze jest 36 km, tam również wywiezie Was na górę wyciąg i stamtąd macie kilka tras o różnych poziomach trudności do wyboru.

 

 

Adres:

Jodłów 3
57-530 Międzylesie

 

Kontakt:

kontakt@trzymorza.pl
FB: https://www.facebook.com/TrzyMorza
WWW: https://trzymorza.pl/