Flow Trip dla kobiet

NOWOŚĆ ! FLOW TRIP DLA KOBIET

Flow Trip, to całodniowa grupowa wycieczka rowerowa po urokliwych trasach rowerowych Singletrack Glacensis w Kotlinie Kłodzkiej. W jej trakcie przejedziecie odcinki bez męczących długich podjazdów. Będzie możliwość podziwiania malowniczych widoków oraz czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć z wyprawy. 

Trasy typu singletrack to wąskie, jednokierunkowe ścieżki w górach. Ścieżki singletrack są bardzo popularne równie wśród rowerzystów. Mogą nimi jeździć osoby zaczynające swoją przygodę z rowerem górskim oraz Ci z większymi umiejętnościami. Sieć tras Glacensis liczy prawie 300 km. Jeżeli nie jeździłaś rowerem górskim to Flow Trip jest idealną okazją, aby zacząć.

Z grupą jedzie również instruktor. Mniej doświadczonym uczestniczkom podpowie i pokaże prawidłową technikę jazdy rowerem górskim. 

Nieposiadanie własnego roweru MTB nie jest przeszkodą do uczestniczenia w wyprawie Flow Trip. Uczestniczkom zapewniamy wysokiej klasy rowery z pełnym zawieszeniem marki NS Bikes, kaski, ochraniacze. Zalecamy zabranie własnych rękawiczek, okularów i małego plecaka.

 

Plan Flow Trip:

Około 9:00 wyjazd grupy ze Srebrnej Góry ul. Polna 14, Centrum Trasy Enduro. Na miejscu możecie kupić napoje i batoniki. Jedziemy busem z przyczepą na rowery. Kierowca zakłada, zapina i ściąga rowery z przyczepki. 

Wycieczkę zaczynamy od krótkiego szkolenia. Nasz doświadczony instruktor pomoże Ci zdobyć pewność jazdy na rowerze w górach. Na początku ważne informacje o bezpiecznym zachowaniu na trasach. Podczas części praktycznej dowiesz się jak prawidłowo przygotować rower do jazdy. I na koniec pokazanie techniki pokonywania zakrętów, mostków, niskich uskoków i korzeni. 

W połowie dnia przewidziana jest przerwa obiadowa. Jedziemy grupą do malowniczo położonej restauracji. Jest to jeden z naszych Punktów certyfikowanych. https://kletno.com . Będzie to idealny czas na odpoczynek, wymianę wrażeń i integrację uczestniczek. 

Około 18:00 – 18.30 powrót do Srebrnej Góry i zwrot wypożyczonych rowerów. 

Opis tras Singletrack Glacensis:

Podczas naszej wycieczki przejedziecie 5-6 pętli. Dostosowujemy plan tras w zależności od formy grupy. W ciągu całego dnia pokonamy od 30 do 50 km z przerwami. Będą to pętle: Rudka, Międzygórze, Stronie, Łaszczowa

W większości będziemy jeździć po odcinkach zjazdowych każdej pętli. Każda uczestniczka jedzie według własnego tempa i umiejętności. Dużą wagę przykładamy do bezpiecznej jazdy. Instruktor chętnie Ci pokaże jak pokonać przeszkodę. 

Na początek każdej z tras zawozi nas bus. Rowery jadą na przyczepie.  Kierowca zakłada i ściąga rowery z przyczepki. 

Uczestnikom pozostaje tylko frajda z podziwiania pięknych widoków górskich oraz chłonięcie spokoju z lasu. Jeździmy z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Dzięki naszej znajomości tras oraz poradom instruktora będzie to niezapomniana przygoda. 

Cennik wycieczki Flow Trip

280 zł za osobę w przypadku kompletu uczestniczek, czyli 7 osób

Całkowity koszt wycieczki 2000,00 zł brutto dzielimy na ilość uczestniczek. Cena zawiera opiekę instruktora. 

Posiłek płatny osobno. 

Wypożyczenie roweru 180 zł na cały dzień. W tej cenie zawarty jest koszt wypożyczenia kasku i ochraniaczy.

 

Zapisy i rezerwacje: 

Renata tel.: 797 314 567